5 000
Paskolos suma
36 mėn
Paskolos terminas
1 000
Turimiems įsipareigojimams padengti
Mėnesio įmoka*
149
00
€/mėn
*Nurodyta mėnesinė įmoka yra tik informacinio pobūdžio.
Saugiai ir nemokamai!
rinkodaros pranešimus.

Sutinku su privatumo politika.

Skaičiavimo pavyzdys:
Paskolos suma 5000 EUR, paskolos laikotarpis 36 mėnesiai,palūkanos 7.9% nuo nesumokėtos paskolos sumos ir bendra suma - 5615.98 EUR, kai BVKKMN 11.81%.
Nurodyta mėnesinė įmoka yra tik informacinio pobūdžio. Tikslią galimą paskolos sumą ir mėnesinę įmokąsužinosi, kai bus išnagrinėta paraiška!
Galimas paskolos terminas nuo 3 iki 84 mėn. Metinė palūkanų norma nuo 4,9% iki 75%, maksimali BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 102,95%.

Partneriai

Refinansavimas ir Paskolų Sujungimas

Nutikus nenumatytiems atvejams, ar prireikus pinigų didesniam pirkiniui, bei kitiems planams įgyvendinti, dažna išeitimi tampa paskolos, kurių pagalba sumažinami finansiniai sunkumai. Tačiau jau turint įsiskolinimų, gali kilti problemų, pasiimti dar vieną paskolą. Tokiu atveju galite pasinaudoti refinansavimo arba paskolų sujungimo paslauga.

Šios paslaugos padeda sumažinti finansinius įsipareigojimus ir juos paversti lengvesne našta. Jei turite kelias paskolas skirtingose bendrovėse, dažnai tenka susidurti su papildomomis problemomis – sudėtinga kontroliuoti visas turimas paskolas, jų grąžinimo terminus, sumas

Nesvarbu, ar turite greitąjį kreditą, ar vartojimo paskolą - refinansuoti arba sujungti galite visus turimus finansinius įsipareigojimus ir mėgautis stabilia finansine padėtimi bei paprastesnėmis įsiskolinimo dengimo sąlygomis.

Refinansavimas ir paskolų sujungimas - finansinės paslaugos, kurių metu visos turimos paskolos perkeliamos į vieną vietą. Tokiu būdu mokama viena įmoka, visoms ankščiau pasiimtoms paskoloms. Ši paslauga leidžia pasirinkti vieną kreditorių, kuris padengia kitose bendrovėse esančius įsipareigojimus ir perkelia jūsų kreditą į vieną vietą, savo žinion.

Skaityti daugiau
refinansavimas
Sumažės mėnesinė įmoka
refinansavimas
Palankios sąlygos
refinansavimas
Galimybė pasiimti dar vieną paskolą
refinansavimas
Patogu

Kaip tai veikia?

Pirmas žingsnis
Užpildykite paraišką vos per kelias minutes.
Antras žingsnis
Palyginkite gautus pasiūlymus.
Trečias žingsnis
Gaukite palankiausią paskolą Jums!

Kodėl verta rinktis mus?

Lyginti paskolas svarbu. Lietuvoje paskolas teikiančių bendrovių yra daugiau kaip 40. Kiekviena iš jų turi tam tikras sąlygas, palūkanų normas, grąžinimo terminus, papildomus mokesčius. Patikėkite šiuos darbus mums, ir mes garantuojame, kad džiaugsitės palankiu sprendimu būtent jums.

Mus rinktis verta, nes:

Saugu
SAUGU
Finbro klientų duomenys yra kruopščiai saugomi. Visa asmeninė informacija yra siunčiama šifruotais duomenų perdavimo kanalais. Užtikriname Jūsų asmens duomenų apsaugą.
Nemokama
NEMOKAMA
Savo klientams teikiame nemokamas paslaugas. Jokių įsipareigojimų ir papildomų mokesčių. Sutartis bus sudaryta tik su Jūsų pasirinktu paskolos davėju.
Greita
GREITA
Finbro – išeitis vertinantiems ir taupantiems laiką. Savo klientams pasiūlymus pateikiame per valandą laiko.
Paprasta
PAPRASTA
Vertiname savo klientus, todėl norime, kad sprendimų priėmimas būtų kuo sklandesnis ir paprastesnis. Su finbro paskolą gauti daug paprasčiau ir lengviau: pildoma tik viena paraiška, individualus pasiūlymas jus pasiekia per artimiausią valandą, profesionalus ir pagal jūsų poreikius atrinktas kredito pasiūlymų sąrašas.

Klientų atsiliepimai

Super platforma, patogu, lengva ir greitai gavau paskolą.
Lina T. Stars
Puiki svetainė. Padėjo pasirinkti geriausią pasiūlymą. Viskas vyksta greitai ir sklandžiai. Rekomenduoju visiems.
Lukas J. Stars

D.U.K.

Kas yra Finbro?

Finbro - paskolų palyginimo platforma, esame pasiruošę suteikti profesionalią pagalbą ir asmeninius pasiūlymus, finansinėms paslaugoms gauti. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlome jam geriausią ir palankiausią sprendimą. Dirbame greitai ir kokybiškai. Finbro paskolų ekspertai pasiruošę padėti ir suteikti profesionalią pagalbą. Finbro – vertinantiems laiką ir norintiems sutaupyti!

Finbro. Geriausi sprendimai jums. Paskolos greitai ir palankiomis sąlygomis.

Kaip tai veikia?
Visi klausimai