Spinning

Refinansavimas

Paskolos refinansavimas leidžia padengti jau turimą paskolą, taip gauti geresnes sąlygas ir sutaupyti pinigų įmonei. Finbro suteikia galimybę kreiptis į kelis finansuotojus iš karto ir atrasti paskolos tiekėją, siūlantį pigiausią refinansavimą. Šitoks refinansavimo paskolos paieškos būdas užtikrina, kad rasite jūsų poreikius geriausiai atitinkantį finansuotoją per trumpiausią įmanomą laiką.
Kompiuterį naudojanti moteris
1 Finbro paraiška
Paraiška
Lygu
Iki 0 paskolos pasiūlymų
1 Finbro paraiška
Iki 0 paskolos pasiūlymų
Finbro programėlė

Refinansavimas – kas tai?

Paskolos refinansavimas yra paslauga, kurios metu yra paimama nauja paskola, skirta anksčiau imtai paskolai ar paskoloms padengti. Tai yra patogiausias ir pigiausias būdas grąžinti turimas skolas. Paprastai refinansuojant paskolą, gaunamos geresnės sąlygos, be to, refinansavimo paslauga leidžia apjungti kelias paskolas į vieną – dėl to vietoje kelių mėnesinių mokėjimų, pakanka daryti vos vieną pavedimą. Ši finansinė paslauga yra itin populiari užsienyje, tačiau Lietuvos bendrovės ją dar tik atranda.

Kelių paskolų refinansavimas

Naudojantis Finbro galima rasti ir finansuotoją, kuris pasirūpintų kelių paskolų refinansavimu. Jeigu jūsų įmonė yra paėmusi kelias skirtingas paskolas, refinansavimo paslauga leidžia jas visas sujungti į vieną. Tokiu atveju gaunamos sąlygos gali būti kiek sudėtingesnės ir kai kuriais atvejais tai netgi gali kainuoti kiek brangiau, tačiau mokėti vieną įmoką kainuoja mažiau pinigų ir pastangų nei darant pavedimus keliems skirtingiems finansuotojams.

Kredito refinansavimo nauda

Refinansuoti paskolą apsimoka daugeliu atvejų. Dažniausiai šią paslaugą verslai renkasi tam, kad gautų mažesnes paskolos palūkanas, lankstesnes paskolos atidavimo sąlygas ar sujungtų turimas paskolas. Jeigu pasinaudodami Finbro paskolų palyginimo paslauga negaunate nei vienos iš šių trijų naudų, refinansavimas jums yra nenaudingas.

Alternatyvus finansavimas

Naudodamiesi Finbro sistema, pateiksite paraiškas keliems skirtingiems finansuotojams, kurių daugelis yra nebankiniai (dar vadinami „alternatyviais“). Paprastai alternatyvūs finansuotojai yra greitesni ir lankstesni, tuo tarpu tradiciniai paskolų tiekėjai siūlo paskolas pigiau. Tad kiekviena įmonė galės patenkinti savo poreikius.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokių dokumentų reikės paskolai gauti?
Norint gauti refinansavimo paskolą, jums prireiks visų esamų paskolų sutarčių. Dažniausiai refinansuojant paskolas yra įkeičiama įranga, technika ar kitas turtas, nors galimas refinansavimo paskolos gavimas ir su akcininko laidavimu. Tokiu atveju, kai įkeičiama įranga ar NT, savaime suprantama, reikia pateikti ir daugiau dokumentų apie įkeičiamą turtą. Taip pat dažniausiai reikalaujama ir įmonės finansinės ataskaitos už paskutinius 2 metus.
Kaip pasirinkti geriausią refinansavimo variantą?
Kokioms įmonėms gali būti suteikiamos toks finansavimas?