Gauti norimą paskolą – nėra sudėtingas procesas, tačiau įmonių, teikiančių šias finansines paslaugas - itin daug. Todėl labai svarbu atrasti geriausią ir patogiausią sprendimą Jums. Lietuvoje šias paslaugas teikiančių įmonių yra daugiau kaip 40, tad lyginti bendroves - būtina. Taip jūs ne tik sutaupote, bet ir gaunate geriausią bei palankiausią pasiūlymą, skirtą būtent Jums. Finbro komanda atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikį, vertina jo galimybes ir pateikia jam tinkamiausią sprendimą. Esame paskolų brokeriai, kurių misija surasti palankiausią, individualiai kiekvienam klientui atrinktą pasiūlymą, geriausiomis sąlygomis.
Norway grants logotipas didesnis

Finansuojama iš 2014–2021 m. Norvegijos finansinio mechanizmo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų

Skaityti daugiau
98.4% Laimingi klientai
11000+ Sėkmingų paraiškų
28 Patikimi partneriai

SAUGU

Finbro klientų duomenys yra kruopščiai saugomi. Visa asmeninė informacija yra siunčiama šifruotais duomenų perdavimo kanalais. Užtikriname Jūsų asmens duomenų apsaugą.

NEMOKAMA

Savo klientams teikiame nemokamas paslaugas. Jokių įsipareigojimų ir papildomų mokesčių. Sutartis bus sudaryta tik su Jūsų pasirinktu paskolos davėju.

GREITA

Finbro – išeitis vertinantiems ir taupantiems laiką. Savo klientams pasiūlymus pateikiame per valandą laiko.

PAPRASTA

Vertiname savo klientus, todėl norime, kad sprendimų priėmimas būtų kuo sklandesnis ir paprastesnis. Su finbro paskolą gauti daug paprasčiau ir lengviau: pildoma tik viena paraiška, individualus pasiūlymas jus pasiekia per artimiausią valandą, profesionalus ir pagal jūsų poreikius atrinktas kredito pasiūlymų sąrašas.

Pasilyginkite paskolų pasiūlymus ir pasirinkite geriausią

Užpildykite

Užpildykite

Užpildykite paraišką vos per kelias minutes.

Užpildykite

Palyginkite

Palyginkite gautus pasiūlymus iš visų mūsų partnerių.

Užpildykite

Pasirinkite

Gaukite geriausią paskolą su būtent jums pritaikytomis sąlygomis.

1 Finbro paraiška
Paraiška
Lygu
Iki 0 paskolos pasiūlymų
1 Finbro paraiška
Iki 0 paskolos pasiūlymų
Saugiai ir nemokamai!