Spinning

Užsienyje dirbantiems lietuviams

Dirbate kitoje Europos Sąjungos valstybėje ir norite gauti paskolą Lietuvoje automobiliui ar kitam stambesniam pirkiniui? Jeigu dirbate ir gyvenate užsienyje, gauti paskolą gali būti kiek sudėtingiau, tačiau rinkoje yra nemažai finansuotojų, kurie gali suteikti paskolą dirbantiems užsienyje be jokių problemų. Be to, kadangi kai kuriais atvejais dirbantys užsienyje uždirba itin dideles sumas, kai kurie finansuotojai siūlo nemokamą išankstinio paskolos grąžinimo arba paskolos refinansavimo paslaugą, todėl gauti kelis skirtingus pasiūlymus ir juos palyginti gali būti itin naudinga.
Kompiuterį naudojanti moteris
1 Finbro paraiška
Paraiška
Lygu
Daugiau nei 10 paskolos pasiūlymų iš mūsų partnerių
10+
1 Finbro paraiška
Daugiau nei 10 paskolos pasiūlymų iš mūsų partnerių
Finbro programėlė

Paskola dirbantiems užsienyje

Paskola užsienyje dirbantiems lietuviams gali būti reikalinga dėl skirtingų priežasčių: vieni nori kiek geriau įsikurti užsienyje, kiti ieško būdų įsigyti naują automobilį ir t. t. Paskolų emigrantams pasirinkimas Lietuvoje yra didžiulis ir kreditoriai siūlo tiek tradicines vartojimo paskolas, tiek paskolas automobiliams ar netgi būstui. Be abejo, kiekvienas finansuotojas siūlo skirtingas sąlygas, todėl siūlome pasinaudoti Finbro paskolų palyginimo įrankiu. Skirtingai nei kreipiantis į bankus tiesiogiai, Finbro suteikia galimybę pateikti paraiškas daugybei finansuotojų vos vienu kartu. Tiesiog pateikite paraišką, patvirtinkite ją save identifikuodami ir tuomet rinkitės vieną iš daugybės paskolų pasiūlymų.
Kokias paskolas užsienyje dirbantys lietuviai gali gauti?
Vartojimo paskola dirbantiems užsienyje.
Automobilio paskola dirbantiems užsienyje.
Greita paskola nėra problema.

Pasilyginkite paskolų pasiūlymus ir pasirinkite geriausią

Užpildykite

Užpildykite

Užpildykite paraišką vos per kelias minutes.

Užpildykite

Palyginkite

Palyginkite gautus pasiūlymus iš visų mūsų partnerių.

Užpildykite

Pasirinkite

Gaukite geriausią paskolą su būtent jums pritaikytomis sąlygomis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokių dokumentų reikės paskolai gauti?
Vartojimo paskolą dirbantiems užsienyje gauti nėra sunku: jums tereikia pateikti paraišką ir atlikti tapatybės patvirtinimą, kitaip tariant, pasirašyti pačią paraišką. Taip pat reikės papildomų dokumentų: darbo sutarties ir banko sąskaitos, į kurią gaunamas darbo užmokestis, išrašas už paskutinius 12 mėnesių. Be abejo, asmuo, norintis gauti vartojimo kreditą, privalo turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą: pasą arba asmens tapatybės kortelę.
Kam gali būti suteikiamos tokios paskolos?