Spinning

Vartojimo paskola – kas tai?

Vartojimo paskola paprastai yra sąlyginai nedidelio dydžio paskola, kuri dažniausiai yra teikiama asmeninėms ar namų ūkio reikmėms. Tokio tipo paskolas Lietuvoje teikia įvairūs finansuotojai: tiek bankai, tiek kredito unijos ar greitųjų kreditų bendrovės. Tiesa, jeigu norėsite gauti tokią paskolą internetu, neabejotinai atrasite ir daugybę netradicinių finansuotojų (P2P platformos ar kiti fintech startuoliai), teikiančių tokio tipo paskolas greičiau. Tokios paskolos yra itin prieinamos ir jomis gali naudotis praktiškai kiekvienas, tačiau verta turėti omenyje, kad paprastai tokie kreditai yra itin brangūs – būtent todėl kviečiame pasinaudoti Finbro vartojimo paskolos skaičiuokle ir palyginimo paslauga.
Kompiuterį naudojanti moteris
1 Finbro paraiška
Paraiška
Lygu
Daugiau nei 10 paskolos pasiūlymų iš mūsų partnerių
10+
1 Finbro paraiška
Daugiau nei 10 paskolos pasiūlymų iš mūsų partnerių
Finbro programėlė

Kaip gauti paskolą?

Finbro leidžia paskolą gauti ypač paprastai. Skirtingai nei kreipiantis į bankus tiesiogiai, Finbro suteikia galimybę pateikti paraiškas daugybei finansuotojų vos vienu kartu. Tiesiog pateikite paraišką, patvirtinkite ją save identifikuodami ir tuomet rinkitės vieną iš daugybės paskolų pasiūlymų. Gauti vartojimo paskolą internetu gali beveik kiekvienas, tačiau verta pastebėti, kad daugeliu atvejų skiriasi paskolos sąlygos.
Ką reikia žinoti?
Vartojamosios paskolos internetu sąlygos gali būti geresnės
Vartojimo kreditas gali būti naudingas, bet ir pavojingas
Vartojamosios paskolos skaičiuoklė padės išvengti nemalonumų

Pasilyginkite paskolų pasiūlymus ir pasirinkite geriausią

Užpildykite

Užpildykite

Užpildykite paraišką vos per kelias minutes.

Užpildykite

Palyginkite

Palyginkite gautus pasiūlymus iš visų mūsų partnerių.

Užpildykite

Pasirinkite

Gaukite geriausią paskolą su būtent jums pritaikytomis sąlygomis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokių dokumentų reikės asmeninei paskolai gauti?
Norint gauti asmeninę paskolą, jums tereikia pateikti paraišką ir atlikti tapatybės patvirtinimą, kitaip tariant, pasirašyti pačią paraišką. Kadangi asmeninių paskolų sumos paprastai siekia daugiausiai 25 ar 30 tūkst. eurų, jokių papildomų dokumentų nereikės. Be abejo, asmuo, norintis gauti vartojimo kreditą, privalo turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą: pasą arba asmens tapatybės kortelę. Tiesa, verta pastebėti tai, kad jeigu pagrindines pajamas gaunate iš individualios veiklos, finansuotojas gali paprašyti papildomų dokumentų jūsų mokumui patikrinti.
Kada verčiau rinktis alternatyvas?
Kam gali būti suteikiamas vartojimo kreditas?