Spinning

Paskola su individualia veikla

Dirbantys pagal individualią veiklą gali gauti vartojimo paskolą ar vartojimo kreditą verslui vystyti, įrangai ir t. t. Vartojimo paskola paprastai yra sąlyginai nedidelio dydžio paskola, kuri dažniausiai yra teikiama asmeninėms ar namų ūkio reikmėms, tačiau dirbantiems pagal individualią veiklą tokia paskola gali būti itin naudinga plečiant savo veiklą: perkant specialius įrenginius, darbo priemones ir pan. Paskolą dirbant pagal individualią veiklą kiekvienas gauti gali skirtingomis sąlygomis – būtent todėl kviečiame pasinaudoti Finbro paskolos skaičiuokle ir palyginimo paslauga.
Kompiuterį naudojanti moteris
1 Finbro paraiška
Paraiška
Lygu
Daugiau nei 10 paskolos pasiūlymų iš mūsų partnerių
10+
1 Finbro paraiška
Daugiau nei 10 paskolos pasiūlymų iš mūsų partnerių
Finbro programėlė

Kaip gauti paskolą su individualia veikla?

Paskolą dirbant pagal individualią veiklą su Finbro gauti yra ypač paprasta. Skirtingai nei kreipiantis į bankus tiesiogiai, Finbro suteikia galimybę pateikti paraiškas daugybei finansuotojų vos vienu kartu. Tiesiog pateikite paraišką, patvirtinkite ją save identifikuodami ir tuomet rinkitės vieną iš daugybės paskolų pasiūlymų. Gauti tokią paskolą internetu gali beveik kiekvienas, tačiau verta pastebėti, kad daugeliu atvejų skiriasi paskolos sąlygos.
Paskolą dirbant pagal individualią veiklą galite gauti, jeigu
Turite reikiamus dokumentus
Jūsų finansiniai įsipareigojimai 40% jūsų mėnesinių pajamų
Jūsų mėnesinės pajamos turi būti tvarios ir pastovios

Pasilyginkite paskolų pasiūlymus ir pasirinkite geriausią

Užpildykite

Užpildykite

Užpildykite paraišką vos per kelias minutes.

Užpildykite

Palyginkite

Palyginkite gautus pasiūlymus iš visų mūsų partnerių.

Užpildykite

Pasirinkite

Gaukite geriausią paskolą su būtent jums pritaikytomis sąlygomis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokių dokumentų reikės asmeninei paskolai gauti?
Norint gauti paskolą dirbant pagal individualią veiklą, jums tereikia pateikti paraišką ir atlikti tapatybės patvirtinimą, kitaip tariant, pasirašyti pačią paraišką. Taip pat finansuotojas prašys papildomų dokumentų jūsų mokumui patikrinti: jūsų pajamų deklaracijų ar banko sąskaitų išrašų, o kai kurie finansuotojai gali pareikalauti ir IV pažymos ar verslo liudijimo, einamųjų metų pajamų-išlaidų žurnalo ar kitų to paties laikotarpio pajamos pagrindžiančių dokumentų.
Kam gali būti suteikiama tokia paskola?