Spinning

Paskola automobiliui ar kitos alternatyvos?

Paskola automobiliui yra daugelio finansuotojų teikiama paslauga, kuri nuo automobilių lizingo skiriasi daugiausiai savo lankstumu ir kaina. Automobilio lizingas kainuoja kiek pigiau, be to, lizingo sąlygos dažnai yra daug lankstesnės. Automobilio lizingas yra geriausias variantas visiems. Norite vairuoti tik naują automobilį? Tokia finansavimo forma dažnai leidžia savo transporto priemonę keisti kas 5 metus, tad jeigu nemėgstate tvarkyti ir remontuoti savo automobilio, tai yra geriausias variantas. Na, o net ir perkant naudotą automobilį, lizingas leidžia mokėti daug mažesnes palūkanas ir turėti lankstesnes sąlygas.
Kompiuterį naudojanti moteris
1 Finbro paraiška
Paraiška
Lygu
Daugiau nei 10 paskolos pasiūlymų iš mūsų partnerių
10+
1 Finbro paraiška
Daugiau nei 10 paskolos pasiūlymų iš mūsų partnerių
Finbro programėlė

Automobiliai autolizingu bus visada patikimi

Šiais laikais įsigyti automobilį lizingu yra ypač populiaru, kadangi tai yra tiesiog patogus sprendimas – šis pasirinkimas yra ypač dažnai rekomenduojamas perkantiems iki 10 metų senumo automobilį, kadangi praėjus nustatytam lizingo laikotarpiui, automobilį vėl galima pakeisti nauju! Kai kuriais atvejais pasirenkama automobilį įsigyti už likutinę jo vertę, tačiau dalis pirkėjų pasirenka automobilį pakeisti nauju arba pratęsti lizingo sutartį.

Lizingas automobiliui suteikia kartais ypač reikalingo lankstumo. Šis sprendimas leidžia planuoti savo finansus ir naudotis nauju automobiliu neaukojant per daug savo finansiniu komforto. Be to, kai kurios lizingo bendrovės suteikia galimybę naudotis automobiliu net neturint pradinio įnašo, todėl tai yra ir puikus finansavimo pasirinkimas neturintiems didelio finansinio bagažo.

Savaime suprantama, ši paslauga suteikia ir komforto. Naudojantis automobilių lizingu, savo transporto priemonę galima keisti kas kelis metus, o svarbiausia tai, kad visiškai nereikia rūpintis jos priežiūra, kadangi viskas paliekama specialistų rankose

Lizingas
Galima rinktis sumokėti visą vertę arba lizingą su likutine verte.
Pasibaigus lizingo laikotarpiui, tampate automobilio savininku.
Privalomas KASKO draudimas automobiliams, išskyrus tam tikrus kreditorius, kurie finansuoja automobilius iki 10 tūkst. eurų.
Sutarties terminas iki 60 mėn.
Pigiausias variantas iš šių 3.
Paskola automobiliui
Transporto priemonės savininku tampate iš karto.
Nebūtina pradinė įmoka.
Galima pirkti tiek naują, tiek naudotą automobilį, nepriklausomai nuo jo amžiaus.
Nebūtinas KASKO draudimas.
Kainuoja kiek daugiau nei lizingas.
Ilgalaikė nuoma
Ilgalaikė nuoma, kurios metu sumokama tik dalis automobilio kainos.
Pasibaigus sutarties laikotarpiui, automobilį galima išpirkti arba grąžinti pardavėjui.
KASKO sąlygos su kiekviena sutartimi yra individualios.
Sutarties terminas 12-60 mėn.
Gali kainuoti daugiausiai iš šių 3 variantų.
Paskolą automobiliui įsigyti galite gauti, jeigu
Turite bent jau 400 Eur mėnesines pajamas, kurios yra reguliariai gaunamos bent jau 6 mėnesius iš eilės. Jeigu paskolai gauti jums nepakanka pajamų, galite kreiptis dėl paskolos kartu su sutuoktiniu.
Jūsų mėnesiniai įsipareigojimai nesiekia 40 proc. jūsų mėnesio pajamų.
Perkate automobilį, kainuojantį nuo 3 tūkst. eurų.

Pasilyginkite paskolų pasiūlymus ir pasirinkite geriausią

Užpildykite

Užpildykite

Užpildykite paraišką vos per kelias minutes.

Užpildykite

Palyginkite

Palyginkite gautus pasiūlymus iš visų mūsų partnerių.

Užpildykite

Pasirinkite

Gaukite geriausią paskolą su būtent jums pritaikytomis sąlygomis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada autolizingas nėra geriausias sprendimas?

Autolizingas ar paskola automobiliui tikrai netinka visiems. Jeigu jums automobilis nėra būtinas ar labai svarbus, tokiu atveju geriau rinktis naudotą ir nebrangų automobilį nei autolizingo paslaugą, kadangi ji gali kainuoti net apie 10 proc. viso automobilio vertės. Be abejo, visada galima pabandyti palyginti skirtingų finansuotojų pasiūlymus ir tuomet spręsti, ar rinktis lizingą apsimoka.

Be to, reikia nepamiršti, kad paskolos termino pabaigoje automobilis negali būti senesnis kaip 15 metų, tad pateikiant prašymą autolizingui, būtina pateikti ir gautą komercinį pasiūlymą automobiliui su visa informacija apie jį.

Na, o jeigu automobilio vis tiek norite, bet pradinio įnašo neturite, tada jau teks rinktis automobilio veiklos nuomą ar paskolą automobiliui, kas, žinoma, kainuos daugiau, bet vis tiek leis įsigyti automobilį.

Kiek kainuoja automobilio paskola ar lizingas?
Ar automobilio finansavimas yra prieinamas visiems?
Ar galima gauti paskolą motociklui?