Spinning

Paskola nekilnojamojo turto projektams

Planuojate vystyti nekilnojamojo turto projektą? Tokiu atveju jums gali prireikti itin didelės sumos. Jeigu ieškoto nekilnojamojo turto projektų finansavimo, turėtumėte pateikti paraišką bent jau keliems finansuotojams, kadangi kiekvienas iš jų gali pasiūlyti labai skirtingas sąlygas. Būtent gauti kelis pasiūlymus, atliekant vos kelis paprastus žingsnius, padėti gali Finbro paskolų palyginimo platforma.
Kompiuterį naudojanti moteris
1 Finbro paraiška
Paraiška
Lygu
Iki 0 paskolos pasiūlymų
1 Finbro paraiška
Iki 0 paskolos pasiūlymų
Finbro programėlė

Kaip gauti NT projektų vystymo paskolą?

Finbro leidžia nekilnojamojo turto projektų vystymo paskolą gauti ypač paprastai. Skirtingai nei kreipiantis į bankus tiesiogiai, Finbro suteikia galimybę pateikti paraiškas daugybei finansuotojų vos keliais veiksmais. Tiesiog pateikite reikiamus dokumentus ir duomenis apie vystomą nekilnojamojo turto projektą, o paraišką patvirtinkite save identifikuodami ir tuomet rinkitės vieną iš daugybės paskolų pasiūlymų.

NT projektų finansavimas

Šitoks finansavimo būdas leidžia gautas lėšas panaudoti visiems NT projekto vystymo darbams: medžiagų pirkimui, statyboms infrastruktūros plėtrai ar kt. Be to, NT projektų paskola leis jums netgi ir renovuoti jau esamą projektą.

NT projektų vystymo paskolos greitis

Paprastai NT projektų vystymo paskolos yra ganėtinai trumpalaikės, bet todėl – itin nebrangios. Tad jeigu jau turite arba planuojate itin greitai rasti projekto pirkėjus ar nuomininkus, tai yra puikus sprendimas jūsų verslui.

NT projektai bet kuriame etape

NT projektų finansavimas yra prieinamas visose projekto stadijose, tad nesvarbu, ar jį dar tik pradedate, ar planuojate renovuoti jau esamą projektą, Finbro padės rasti tinkamą finansuotoją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokių dokumentų reikės paskolai gauti?
Norint gauti nekilnojamo turto projektų vystymo paskolą, jums reikės užpildytos paraiškos, pastarųjų metų banko išrašų ir 3 mėnesių pelno bei nuostolių ataskaitos jūsų kreditingumui vertinti. Taip pat turėsite pateikti komercinį NT projekto vystymo planą, detalizuotą statybų sąmatą ir turto vertintojų atliktą įkeičiamo turto vertinimo ataskaitą.
Kodėl verta rinktis NT vystymo paskolą?
Paskolos grąžinimas anksčiau laiko