2021-05-21

Paskola mažam verslui. Misija įmanoma!

Esame nedidelis besikuriantis verslas, į mus bankai net nežiūri…

Esame gavę ne vieną tokį komentarą! Ir norime padrąsinti – Lietuvoje veikia daugiau nei 40 kredito bendrovių ir visos jos turi skirtingas sąlygas!

Paskola mažam verslui


Tiesa, kad didieji bankai paskolas mažiems verslams teikia sunkiau, tačiau tereikia susirasti kitokios rūšies kredito įstaigą (su visomis Lietuvoje teisėtai veikiančiomis kredito įstaigomis galite susipažinti Lietuvos Banko puslapyje).

Kreditoriai, vertindami paskolos gavėjus atsižvelgia į įvairiausius veiksnius ir jų visumą, todėl kiekvienas atvejis yra įvertinamas individualiai. Yra atvejų kai įmonės amžius arba gera kredito istorija nėra privaloma sąlyga paskolai gauti.

Paskolą verslui galima gauti su užstatu, arba be užstato. Paskola su užstatu bus skaičiuojama atsižvelgiant į užstato vertę, tuo tarpu paskoloms be užstato svarbiausi vertinimo kriterijai bus bendra įmonės finansinė būklė ir apyvarta.

Tokie veiksniai kaip įmonės gyvavimo laikas, pajamos, kredito reitingas gali padėti sumažinti užstato dydį, kartais jį visiškai atstoti, tačiau vienareikšmiškai suteiks paskolai daugiau lankstumo.

Gaukite pasiūlymus savo verslui užpildę paraišką Finbro puslapyje!