Spinning

Investicinė paskola

Investicinė paskola verslui gali būti skirta tam tikrų investicinių projektų finansavimui arba įmonės plėtrai. Paprastai investiciniai projektai, kuriems siekiama gauti paskolą, yra siejami su nekilnojamo turto pirkimu ar remontu, tačiau investicinės paskolos gali būti imamos ir perkant įrangą ar siekiant plėsti verslą.
Kompiuterį naudojanti moteris
1 Finbro paraiška
Paraiška
Lygu
Iki 0 paskolos pasiūlymų
1 Finbro paraiška
Iki 0 paskolos pasiūlymų
Finbro programėlė

Kaip gauti paskolą įmonei?

Finbro leidžia investicinę paskolą gauti ypač paprastai. Skirtingai nei kreipiantis į bankus tiesiogiai, Finbro suteikia galimybę pateikti paraiškas daugybei finansuotojų vos vienu kartu. Tiesiog parenkite savo verslo planą, pateikite reikiamus dokumentus, o paraišką patvirtinkite save identifikuodami ir tuomet rinkitės vieną iš daugybės paskolų pasiūlymų.

Paskola įrangos pirkimui

Jeigu planuojate gauti investicinę paskolą įrangos pirkimui (kitaip tariant, siekiate įsigyti spec. technikos ar transporto priemonę), galėsite pretenduoti į dalinį palūkanų kompensavimą.

Paskola smulkiam verslui

Investicinės paskolos gali būti itin naudingos ir smulkiam verslui. Tai leidžia susitelkti ties verslo vystymu, o ne investicijų ieškojimu ir augti žymiai greičiau nei tradiciniais metodais.

Ilgalaikė paskola

Jeigu jūsų įmonė turi tikslus, kurie reikalauja ilgalaikių ir didelių investicijų, jums taip pat verta pasižvalgyti į investicines paskolas. Jeigu tikite savo verslo sėkme, tikriausiai norite atiduoti kaip įmanoma mažiau įmonės akcijų – būtent tokiu atveju, investicinė paskola gali būti puikiu pasirinkimu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokių dokumentų reikės paskolai gauti?
Norint gauti investicinę paskolą, jums reikės užpildytos paraiškos, detalaus veiklos aprašymo arba verslo plano, taip pat pastarųjų metų banko išrašų ir 3 mėnesių pelno bei nuostolių ataskaitos jūsų kreditingumui vertinti. Perkant įrangą, techniką ar NT, turėsite pateikti ir komercinį pasiūlymą. Na, o jeigu jūsų paskolai reikės ir NT užstato, privalėsite pateikti turto vertintojų atliktą įkeičiamo turto vertinimo ataskaitą.
Kodėl verta rinktis investicinę paskolą?
Kada verčiau rinktis alternatyvas?
Kokioms įmonėms gali būti suteikiamos tokios paskolos?