2021-02-07

Finansines paslaugas teikiančios bendrovės – kredito davėjai

Finbro.lt – tai geriausi finansiniai sprendimai iš skirtingų rinkos kredito davėjų būtent jums! Finansinės paslaugos greitai ir palankiomis sąlygomis.

Finbro – paskolų palyginimo platforma. Teikiame profesionalią pagalbą ir asmeninius pasiūlymus, finansinėms paslaugoms gauti. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlome geriausią bei palankiausią sprendimą. Dirbame greitai ir kokybiškai. Finbro paskolų ekspertai pasiruošę padėti ir suteikti profesionalią pagalbą.

Finbro veikia kaip finansinių paslaugų tarpininkė. Paskolų palyginimo platforma, sudariusi bendradarbiavimo sutartis su finansines paslaugas klientams teikiančiomis įmonėmis (kredito davėjais) ir tarpininkauja klientams teikiant šias paslaugas:

Vartojimo paskola

Automobilio paskola ir lizingas

Refinansavimas

Paskolų sujungimas

Bendradarbiaujame ir savo klientams siūlome tik patikimas, atsakingas bei profesionalias finansinių paslaugų bendroves.

Finansines paslaugas teikiančios bendrovės (kredito davėjai):

UAB Blender Lithuania

UAB Blender Lithuania

UAB Blender Lithuania – „Blender Global“ buvo įkurta pagal tarpusavio skolinimo modelį. Šis modelis – vienas sėkmingiausių visame pasaulyje. Jis gerokai sumažino palūkanų normų skirtumus tarp skolintojų ir skolininkų. Blender Lithuania – vartojimo kredito davėjas, teikiantis paskolas privatiems klientams. „Blender“ atsakingai įvertina kiekvieną klientą ir pateikia jo lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.

UAB Sotero LT

UAB Sotero LT

 

UAB Sotero LT – finansinių paslaugų bendrovė, teikianti paskolas įkeičiant kliento transporto priemonę, autolizingo paslaugas. „Sotero“ kaip užstatą priima lengvuosius automobilius, sunkvežimius, komercinį transportą, žemės ūkio techniką ir vandens techniką.

 

UAB „Pro Invest Group“

 

UAB "Pro Invest Group"

UAB „Pro Invest Group“ – viena seniausių vartojimo kredito bendrovių Lietuvoje, savo veiklą pradėjusi 2009 metais. Per metus bendrovė aptarnauja daugiau nei 20 000 klientų ir suteikia paskolų už daugiau nei 2 000 000 EUR.

Bendrovė UAB „Pro Invest Group“ veikia vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymo nuostatomis, gerbia vartotojų teises, taip pat didelį dėmesys skiria asmens duomenų apsaugos užtikrinimui. Įmonės veiklą prižiūri Lietuvos bankas, įmonė yra įrašyta į oficialų vartojimo kredito davėjų sąrašą. Bendrovė teikia vartojamuosius kreditus nuo 100 € iki 3000 € bei lanksčias atsiskaitymo sąlygas, su termino pratęsimo galimybe.

Finbro.lt – skolinkis protingai ir atsakingai. Tereikia užpildyti vieną formą su duomenimis ir paskolų pasiūlymus iš skirtingų bendrovių gausite viename palyginime! Rinkis patogią ir lanksčią paskolų palyginimo platformą.