2021-04-13

Finbro platforma – greitas, saugus ir patikimas būdas paskolų palyginimas

Situacijos, kuomet prireikia skolintis greitai – pasitaiko. Ir itin dažnai jos sukelia daug streso, ypatingai tuomet jei neturite patirties skolinantis, bendraujant su bankais – nuo ko pradėti ir ką svarbiausia žinoti, kai prireikia skolintis?

Be abejo, skolinantis svarbiausias faktorius – paskolos KAINA ir paskolos SĄLYGOS.

Priklausomai nuo jūsų kredito istorijos, kiekviena kredito bendrovė gali pasiūlyti skirtingas sąlygas. Todėl norint pasiskolinti palankiausiomis sąlygomis turite žinoti, jog paskolos PALYGINIMAS tarp skirtingų bendrovių yra vienas svarbiausių dalykų. Palyginę kelių kredito bendrovių pasiūlymus galite sutaupyti dideles sumas!

Tačiau tai reikalauja laiko ir sąlygų išmanymo, nes kiekvienoje kredito įstaigoje turėsite užpildyti paraišką, kad gautumėte paskolos pasiūlymą, o taip pat įsigilinti į sąlygas, kredito normas ir papildomus mokesčius.

Lietuvoje veikia daugiau nei 40 skolinimo bendrovių. Tad, kaip išsirinkti geriausias? Kiek pasiūlymų reikia gauti, kad palyginti ir kaip žinoti, kuri bendrovė gali duoti geriausias sąlygas pagal jūsų poreikį? Pildyti kelias dešimtis paraiškų – taip pat neatrodo geriausia išeitis. Ar yra būdas, galinti optimizuoti šį palyginimo procesą?

Pasinaudokite Finbro PASKOLŲ PALYGINIMO SISTEMA. Tai patogi internetinė platforma, jūsų asmeninis finansų konsultantas, kur jums tereiks užpildyti vieną paraišką, o pagal ją gausite net kelis pasiūlymus iš skirtingų kredito bendrovių, kuriuos palyginę galėsite išsirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį variantą!

Tereikės užpildyti tik vieną paraišką ir pasiūlymą su palyginimais jums pateiksime per artimiausią valandą. Finbro paslauga yra visiškai nemokama, neįpareigojanti – paskolos sutartį sudarote tiesiogiai su kredito organizacija.

 

paskolos verslui

 

Kuo išskirtinis Finbro paskolų palyginimas? Pasirinkdami mūsų paslaugą jūs bendradarbiaujate su profesionaliais finansų ekspertais, kurie yra pasiruošę suteikti pagalbą ir asmeninius pasiūlymus, finansinėms paslaugoms gauti. Kiekviena situacija unikali, todėl atsižvelgiame į kiekvieno kliento situaciją, bei poreikius ir pasiūlome jam geriausią ir palankiausią sprendimą.

Pasinaudodami paskolų palyginimo sistema sutaupysite laiko ir galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią sprendimą. Naudojantis Finbro paskolų palyginimo sistema nereikia būti finansų ekspertu, kad gautumėte geriausias sąlygas savo paskolai!