2021-02-12

Finbro kreditų davėjų sąrašą papildo dar 3 bendrovės

Finbro.lt – dirbame, kad pateiktume geriausius finansinius sprendimai jums! Kad paskolas galėtume teikti greitai ir palankiomis sąlygomis – kreditų davėjų sąrašas pilnėja!

Prie Finbro kreditų davėjų sąrašo prisijungia dar trys nauji kredito davėjai, teikiantys finansines paslaugas fiziniams asmenims. Bendradarbiaujame ir savo klientams siūlome tik patikimas, atsakingas bei profesionalias finansinių paslaugų bendroves. Finbro paskolų palyginimo platforma sudarė bendradarbiavimo sutartis su šiomis, finansines paslaugas klientams teikiančiomis įmonėmis (kredito davėjais):

UAB „Alternatyvus finansavimas“

UAB Blender Lithuania

UAB „Alternatyvus finansavimas“ – Giantus, nebankinio sektoriaus finansinė įmonė, savo veiklą pradėjusi nuo 2012 metų. Šiuo metu įmonė siūlo 6 paskolų tipus fiziniams asmenims: vartojimo paskola, automobilio lizingas, būsto pirkimo paskola, būsto remonto paskola, paskolų refinansavimas, paskola medicininėms paslaugoms.

Nuo 2019m. Bendrovė yra įrašyta į Lietuvos banko vartojimo kreditų davėjų sąrašą, todėl vertinant klientų mokumą, bendrovė vadovaujasi Lietuvos banko nustatytomis mokumo vertinimo gairėmis. Įmonė suteikia galimybę atidėti paskolos mokėjimą iki 36 mėnesių ir už šį laikotarpį mokėti tik palūkanas.

UAB „Amberio kreditas“

UAB Blender Lithuania

UAB „Amberio kreditas“ – 2017 metais įsikūrusi greitųjų paskolų internetu bendrovė. Amber paskola teikia vartojimo paskolas fiziniams asmenims nuo 100 iki 10 000 eurų. Bendrovė teikia lanksčias paskolos sumas ir skolinimosi terminus. Įmonė suteikia išankstinę paskolos grąžinimo sąlygą.

UAB „SAVY“

UAB Blender Lithuania

UAB „SAVY“ – pirmoji ir viena didžiausių tarpusavio skolinimosi platformų, įkurta 2014 metais. Ši platforma sukurta Didžiojoje Britanijoje prieš beveik 10 metų atsiradusį peer-to-peer (liet. žmogus žmogui) skolinimo internetu modelį. Šiuo metu bendrovė teikia šias paskolas fiziniams asmenims: vartojimo kreditas, refinansavimas, paskola būsto remontui, paskola automobilio pirkimui, verslo paskola.

SAVY vertina kiekvieną paskolą norintį gauti asmenį pagal Lietuvos Banko patvirtintus rizikos kriterijus ir koordinuoja sklandų skolinimosi procesą.

Finbro – paskolų palyginimo platforma, esame pasiruošę suteikti profesionalią pagalbą ir asmeninius pasiūlymus, finansinėms paslaugoms gauti. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlome jam geriausią ir palankiausią sprendimą. Dirbame greitai ir kokybiškai. Finbro paskolų ekspertai pasiruošę padėti ir suteikti profesionalią pagalbą. Finbro – vertinantiems laiką ir norintiems sutaupyti!

Finbro. Geriausi sprendimai jums. Paskolos greitai ir palankiomis sąlygomis. Ateityje mūsų kredito davėjų sąrašas augs!

Finbro.lt – skolinkis protingai ir atsakingai. Rinkis patogią ir lanksčią paskolų palyginimo platformą – tereikia užpildyti vieną formą ir gausi asmeninius kredito bendrovių pasiūlymus viename palyginime!