Kaip gauti paskolą per finbro.lt?

Finbro – paskolų palyginimo platforma, klientams teikianti profesionalias paslaugas ir sudaranti kliento poreikius atitinkančius pasiūlymus. Paskolų platforma – vertinantiems laiką ir norintiems sutaupyti. Išsirinkti iš begalės, paskolas teikiančių bendrovių – nelengva užduotis, todėl patikėkite šiuos darbus mums. Pateikiame kredito bendrovių sąrašą, pagal jūsų poreikius ir finansines galimybes.

Paskolos gavimas

Kaip gauti kreditą? Kaip gauti paskolą verslui? Kaip gauti būsto paskolą? Tokių ir panašių klausimų sulaukiama kiekvieną dieną. Imti paskolą – itin atsakingas sprendimas ir finansinis įsipareigojimas. Kaip gauti paskolą? Paskolų rūšių yra begalė, kaip ir bendrovių, kurios šias paslaugas teikia. Svarbu žinoti, kokiam tikslui paskola bus naudojama. Galbūt nutikus nenumatytiems atvejams, o gal būsto remontui, senai svajotam automobiliui, ar ilgai lauktoms atostogoms. Paskolos suteikiamos pasirinktam laikotarpiui, ir numatytai pinigų sumai.

Vienos populiariausių finansinių paslaugų – greitieji kreditai, vartojimo paskolos, refinansavimas, paskolos automobiliui, lizingas. Jeigu turite aiškų tikslą, kokia paskolos rūšis ir kam bus reikalinga, belieka išsirinkti bendrovę. Lietuvoje šias paslaugas teikiančių įmonių, daugiau kaip 40, tad lyginti bendroves - būtina. Taip jūs ne tik sutaupysite, bet ir rasite sprendimą, skirtą būtent jums. Mūsų komanda atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikį, vertina jo galimybes ir pateikia, jam tinkamiausią sprendimą. Esame paskolų brokeriai, kurių misija surasti palankiausią, individualiai kiekvienam klientui atrinktą pasiūlymą, geriausiomis sąlygomis.

Pasiskolinti pinigų itin lengva ir paprasta. Pasinaudokite paskolų skaičiuokle, užpildykite tik vieną paraišką, tai galite padaryti namuose, jums patogiu metu. Mes siūlome patogų ir lankstų paraiškos patvirtinimą, tai galite padaryti atlikdami – 0,01 cento dydžio pervedimą, mobiliuoju parašu, SMART ID, arba nuotoline identifikacija.

Gavę Jūsų paraišką, pateiksime bendrovių sąrašą. Taip jūs turėsite galimybę, išsirinkti palankiausią sprendimą, garantuojantį geriausias, jums pritaikytas sąlygas. Paskolų palyginimas, gali tapti išeitimi, norintiems ne tik sutaupyti, bet ir gauti profesionalią pagalbą ir saugią paskolą, be jokių paslėptų mokesčių.

Privalumai

Gauti paskolą per finbro – paprasta ir greita. Mus verta rinktis, nes:

Užtikriname skaidrumą

Skaidrumas ir patikimumas, vienas iš mūsų bendrovės privalumų. Siekiame ir teikiame tik kokybiškas paslaugas. Norime, kad visi finbro klientai susipažintų ir orientuotųsi paskolų rinkoje. Mums svarbu patikimumas, tad tą norime perduoti ir savo klientams, kurie suprastų ir gebėtų įvertinti visus, su paskola susijusius niuansus, sąlygas, bei savo galimybes.

Saugumas

Saugumas - kelias į patikimumą ir profesionalumą. Finbro klientų duomenys yra atidžiai saugomi, asmeniniai duomenys siunčiami tik šifruotais kanalais, tad galite būti ramūs, kad jie nepaklius kitiems asmenims. Mūsų ekspertų komanda nuolatos stebi ir prižiūri paskolų platformos saugumą. Užtikriname saugų paslaugų naudojimą ir asmeninių duomenų apsaugą.

Nemokamas paslaugų palyginimas

Norintiems sutaupyti, siūlome nemokamas, tačiau kokybiškas paslaugas. Jokių administravimo, ar paslėptų papildomų mokesčių. Savo klientams teikiame nemokamas paslaugas, kurios leis sutaupyti, neišleidžiant didelių sumų.

Be įsipareigojimų

Paslaugas teikiame be jokių įsipareigojimų. Sutartis sudaroma tik su Jūsų pasirinktos paskolos davėju.

Padedame sutaupyti

Finbro padeda sutaupyti ne tik laiką, bet ir pinigus. Paslaugas teikiame nemokamai ir greitai, todėl klausimą – kaip gauti paskolą, palikite mums. Pateiksime tik tokius pasiūlymus, kurie atitiks jūsų poreikius ir bus pritaikyti jūsų finansinėms galimybėms. Mūsų tikslas - padėti sutaupyti ir suteikti visapusišką pagalbą.

Kokybiškos paslaugos

Mūsų paskolų ekspertai teikia tik profesionalias ir kokybiškas paslaugas. Kokybė ir profesionalumas yra mūsų pagrindas ir vienas pagrindinių privalumų. Savo klientams norime pateikti ne tik geriausius, bet ir profesionaliausius sprendimus, atitinkančius visus jų lūkesčius. Teikiame tik individualius, asmeninius pasiūlymus, atsižvelgdami ir vertindami kiekvieną klientą.

Paprasta ir greita

Paskolų palyginimas - greitu ir paprastu būdu. Niekas nenori valandų valandas praleisti bankom ar kitų, paskolas teikiančių bendrovių skyriuose. Tai galite padaryti paprastai, savo namuose, bei jums patogiu būdu. Be to, pildoma tik viena paraiška, tad neteks gaišti daug laiko, pildant skirtingus dokumentus. Individualius pasiūlymus pateikiame per 1 valandą. Sprendimų priėmimas privalo būti paprastas ir lengvas, Finbro tuo pasirūpins už jus!