5 000
Paskolos suma
12 mėn
Paskolos terminas
Mėnesio įmoka*
427
00
€/mėn
*Nurodyta mėnesinė įmoka yra tik informacinio pobūdžio.
Saugiai ir nemokamai!
rinkodaros pranešimus.

Sutinku su privatumo politika.

Skaičiavimo pavyzdys:
Paskolos suma 5000 EUR, paskolos laikotarpis 36 mėnesiai,palūkanos 7.9% nuo nesumokėtos paskolos sumos ir bendra suma - 5615.98 EUR, kai BVKKMN 11.81%.
Nurodyta mėnesinė įmoka yra tik informacinio pobūdžio. Tikslią galimą paskolos sumą ir mėnesinę įmokąsužinosi, kai bus išnagrinėta paraiška!
Galimas paskolos terminas nuo 3 iki 84 mėn. Metinė palūkanų norma nuo 4,9% iki 75%, maksimali BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 102,95%.

Partneriai

Paskola automobiliui ir autolizingas

Automobilis, viena svarbiausių transporto priemonių, kuriuo vykstate į darbus, bei kitas svarbias jums vietas. Pripažinkime, dideliame mieste, automobilis yra tarsi būtinybė ir be jo, yra sudėtinga pasiekti tam tikras vietas. Transporto priemonės neturėjimas, arba senas automobilis, kuris tik kelia didelius nuostolius nuolat gesdamas, sukelia didelius nepatogumas. Tikriausiai kone kiekvienas svajojame apie naują automobilį, tačiau ne kiekvienas turime lėšų, jį įsigyti greitai ir tokio, kokio norisi. Tad lizingas automobiliui – išeitis tiems, kurie nori įsigyti savo pirmąjį automobilį, ar pakeisti senąjį. Tai galite padaryti greitai, o įmokas už jį mokėti dalimis. Lizingas automobiliui įsigyti, teikiamas ne tik naudotiems, tačiau ir naujiems automobiliams, todėl galėsite džiaugtis nauju pirkiniu jau netrukus.

Skaityti daugiau

Paskola automobiliui

Norite pakeisti senąjį automobilį, o galbūt įsigyti pirmąją savo transporto priemonę, tačiau tam vis dar neužtenka lėšų? Paskola automobiliui, gali tapti puikia išeitimi įsigyti taip ilgai svajotą automobilį greičiau, o už jį mokėti dalimis. Tai puikus sprendimas tiems, kuriems senasis automobilis kelia daug rūpesčių, dažnai tenka lankytis autoservisuose ir tvarkyti nuolat gendantį automobilį, tačiau neturintiems finansinių galimybių įsigyti naujam. O galbūt neseniai gavote vairuotojo pažymėjimą ir įsigyti automobilį reikia skubiai. Gauti paskolą automobiliui itin paprasta ir greita, o svarbiausia, visa tai galite padaryti neišėję iš namų. Klientams siekiame pateikti palankiausias sąlygas ir geriausius sprendimus, atsižvelgdami į kiekvieno poreikius ir galimybes. Tad automobilis, apie kurį svajojote taip ilgai, gali virsti realybe! Paskola automobiliui prieinama kone kiekvienam, tad nauju pirkiniu galėsite mėgautis greitai, o paskolą atidavinėti dalimis, per jūsų pasirinktą laikotarpį.

Skaityti daugiau
Automobilio paskolaAutomobilio lizingas
Paskolos sumanuo 1000 iki 15 000 EURAutomobilio lizingas
Pirmoji įmokaNeprivaloma nuo 10%
Paskolos terminas3-72 mėnesių 3-72 mėnesių
KASKONeprivaloma Privaloma
Laidavimas / Automobilio amžiusNeprivaloma Paskolos termino pabaigoje automobilis negali būti senesnis kaip 15 metų
Informacija apie automobilįNeprivaloma Privaloma
Nuosavybės teisėsAutomobilis kliento varduAutomobilis paskolos davėjo vardu
Saugiai ir nemokamai!
Gauti pasiūlymus nemokamai

Kaip tai veikia?

Pirmas žingsnis
Užpildykite paraišką vos per kelias minutes.
Antras žingsnis
Palyginkite gautus pasiūlymus.
Trečias žingsnis
Gaukite palankiausią paskolą Jums!

Kodėl verta rinktis mus?

Lyginti paskolas svarbu. Lietuvoje paskolas teikiančių bendrovių yra daugiau kaip 40. Kiekviena iš jų turi tam tikras sąlygas, palūkanų normas, grąžinimo terminus, papildomus mokesčius. Patikėkite šiuos darbus mums, ir mes garantuojame, kad džiaugsitės palankiu sprendimu būtent jums.

Mus rinktis verta, nes:

Saugu
SAUGU
Finbro klientų duomenys yra kruopščiai saugomi. Visa asmeninė informacija yra siunčiama šifruotais duomenų perdavimo kanalais. Užtikriname Jūsų asmens duomenų apsaugą.
Nemokama
NEMOKAMA
Savo klientams teikiame nemokamas paslaugas. Jokių įsipareigojimų ir papildomų mokesčių. Sutartis bus sudaryta tik su Jūsų pasirinktu paskolos davėju.
Greita
GREITA
Finbro – išeitis vertinantiems ir taupantiems laiką. Savo klientams pasiūlymus pateikiame per valandą laiko.
Paprasta
PAPRASTA
Vertiname savo klientus, todėl norime, kad sprendimų priėmimas būtų kuo sklandesnis ir paprastesnis. Su finbro paskolą gauti daug paprasčiau ir lengviau: pildoma tik viena paraiška, individualus pasiūlymas jus pasiekia per artimiausią valandą, profesionalus ir pagal jūsų poreikius atrinktas kredito pasiūlymų sąrašas.

Klientų atsiliepimai

Super platforma, patogu, lengva ir greitai gavau paskolą.
Lina T. Stars
Puiki svetainė. Padėjo pasirinkti geriausią pasiūlymą. Viskas vyksta greitai ir sklandžiai. Rekomenduoju visiems.
Lukas J. Stars

D.U.K.

Kas yra Finbro?

Finbro - paskolų palyginimo platforma, esame pasiruošę suteikti profesionalią pagalbą ir asmeninius pasiūlymus, finansinėms paslaugoms gauti. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlome jam geriausią ir palankiausią sprendimą. Dirbame greitai ir kokybiškai. Finbro paskolų ekspertai pasiruošę padėti ir suteikti profesionalią pagalbą. Finbro – vertinantiems laiką ir norintiems sutaupyti!

Finbro. Geriausi sprendimai jums. Paskolos greitai ir palankiomis sąlygomis.

Kaip tai veikia?
Visi klausimai