Apie mus

Finbro.lt - Geriausi sprendimai jums. Paskolos greitai ir palankiomis sąlygomis.

Finbro - paskolų palyginimo platforma. Esame pasiruošę suteikti profesionalią pagalbą ir asmeninius pasiūlymus, finansinėms paslaugoms gauti. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir pasiūlome geriausią bei palankiausią sprendimą. Dirbame greitai ir kokybiškai. Finbro paskolų ekspertai pasiruošę padėti ir suteikti profesionalią pagalbą. Finbro – vertinantiems laiką ir norintiems sutaupyti!

Vartojimo paskola

Automobilio paskola ir lizingas

Refinansavimas ir Paskolų sujungimas

Gauti norimą paskolą – nėra sudėtingas procesas, tačiau įmonių, teikiančių šias finansines paslaugas - itin daug. Todėl labai svarbu atrasti geriausią ir patogiausią sprendimą Jums. Lietuvoje šias paslaugas teikiančių įmonių, daugiau kaip 40, tad lyginti bendroves - būtina. Taip jūs ne tik sutaupote, bet ir gaunate geriausią bei palankiausią pasiūlymą, skirtą būtent Jums. Finbro komanda atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikį, vertina jo galimybes ir pateikia jam tinkamiausią sprendimą. Esame paskolų brokeriai, kurių misija surasti palankiausią, individualiai kiekvienam klientui atrinktą pasiūlymą, geriausiomis sąlygomis.

Skubiai reikia pinigų, ar reikalinga vartojimo paskola? Pristigus finansų – visuomet galite pateikti paraišką, pasinaudoti skaičiuoklės pagalba. Pildant paraiškas skirtingose bendrovėse – tik gaištate laiką, taip rinkdamiesi tarp daugelio finansines paslaugas teikiančių įmonių. Finbro.lt užtenka pateikti vieną paraišką ir tai galite padaryti patogiai – neišėjus iš namų.

Mes siūlome patogų ir lankstų paraiškos patvirtinimą. Esame vieninteliai rinkoje galintys pasiūlyti paraiškos patvirtinimą jums patogiu būdų - atlikdami – 0,01 cento dydžio pervedimą, mobiliuoju parašu, SMART ID, arba nuotoline identifikacija.

Sulaukę paraiškos, atsižvelgiame į kliento lūkesčius ir reikalavimus, pateikiame sąrašą bendrovių, atitinkančių Jūsų užklausą – geriausiomis sąlygomis.

Siekiame, kad gauti paslaugą būtų patogu. Esame inovatyvūs - tapę mūsų klientais galite naudotis patogia kliento zona, kurioje galite matyti visus pasiūlymus, teikti naujas paraiškas bei jas valdyti.

Finbro.lt – skolinkis protingai ir atsakingai. Rinkis patogią ir lanksčią paskolų palyginimo platformą.

Kaip tai veikia?

Pirmas žingsnis
Užpildykite paraišką vos per kelias minutes.
Antras žingsnis
Palyginkite gautus pasiūlymus.
Trečias žingsnis
Gaukite palankiausią paskolą Jums!

Kodėl verta rinktis mus?

Lyginti paskolas svarbu. Lietuvoje paskolas teikiančių bendrovių yra daugiau kaip 40. Kiekviena iš jų turi tam tikras sąlygas, palūkanų normas, grąžinimo terminus, papildomus mokesčius. Patikėkite šiuos darbus mums, ir mes garantuojame, kad džiaugsitės palankiu sprendimu būtent jums.

Mus rinktis verta, nes:

Saugu
SAUGU
Finbro klientų duomenys yra kruopščiai saugomi. Visa asmeninė informacija yra siunčiama šifruotais duomenų perdavimo kanalais. Užtikriname Jūsų asmens duomenų apsaugą.
Nemokama
NEMOKAMA
Savo klientams teikiame nemokamas paslaugas. Jokių įsipareigojimų ir papildomų mokesčių. Sutartis bus sudaryta tik su Jūsų pasirinktu paskolos davėju.
Greita
GREITA
Finbro – išeitis vertinantiems ir taupantiems laiką. Savo klientams pasiūlymus pateikiame per valandą laiko.
Paprasta
PAPRASTA
Vertiname savo klientus, todėl norime, kad sprendimų priėmimas būtų kuo sklandesnis ir paprastesnis. Su finbro paskolą gauti daug paprasčiau ir lengviau: pildoma tik viena paraiška, individualus pasiūlymas jus pasiekia per artimiausią valandą, profesionalus ir pagal jūsų poreikius atrinktas kredito pasiūlymų sąrašas.